Třída 3.A a končící školní rok

Jaro ve III. A

Poslední 3 měsíce roku…a s nimi poslední společné akce. A že jich zase bylo! Předvelikonoční návštěva muzea, kde si děti procvičily, jak rozumí příslovím a pořekadlům a vyrobily si (a hned snědly) kuřátko z piškotů. Návštěva svíčkárny RODAS, kde si děti vyrobily voskovky a svíčku a potěšily se se zvířátky v tamní mini ZOO. V tělocvičně procvičily angličtinu s vtipným Angličanem, týden nato si oprášily znalosti o první pomoci se záchranářem. Nesměli jsme chybět na muzeem pořádaném Dni s Kelty, který je pokaždé stejný a pokaždé trochu jiný a pokaždé skvělý. Vrcholem předprázdninového období byl výlet do krásného okolí Žihle, při kterém jsme stihli i návštěvu Rabštejna. A druhým vrcholem bylo vylíhnutí kuřátek. Díky paní Táborské jsme 3 týdny nedočkavě čekali, až nám vajíčka v líhni začnou ožívat. Vajíčka jsme i prosvítili a viděli, ve kterém se už začíná hýbat kuřátko. Vylíhlo se nám 15 kuřátek, která našla nové majitele, a my byli svědkem zázraku. Díky za něj.

Anglické divadlo

Beseda se záchranářem