Začal nový školní rok aneb Pár čísel na úvod

V pondělí 2. září 2019 začal nejen pro naše školáky nový školní rok. I letos nám do pedagogického sboru přibyli noví kolegové, spíše tedy kolegyně. Jsou jimi paní učitelky Tereza Neumannová, Tereza Seilerová a Věra Nedvědová (I. stupeň), Hana Svejkovská, Lucie Pedálová a Zlata Pokorná (II. stupeň). Mezi naše asistenty pedagoga se přidala Pavla Hotská. Nová tvář je i ve školní družině – za Lucii Truxovou, která odešla na mateřskou dovolenou, nastoupila Nikol Wiedermannová.

Letošní prvňáčky, kterých je po delším čase relativně málo (80 žáků), budou školním rokem provázet paní učitelky Magdalena Pelcová, Barbora Mrázová, Kamila Elsnicová a Dana Thumová.

Třídními v šestém ročníku (93 žáků) jsou paní učitelky Daniela Kalistová, Gabriela Raichová, Hana Svejkovská a Lenka Auerswaldová.

Naše nejstarší (78 žáků) opatrují jako oko v hlavě paní učitelky Miroslava Widemannová, Dagmar Šršňová a Petra Šteklová.

Celkem navštěvuje naši školu 798 dětí, z toho 461 na I. stupni. Máme 34 tříd (I. stupeň – 20, II. stupeň – 14).

(pozn. autora Uvedená čísla byla známa k 14. 9. 2019)