Recitační soutěž

V březnu, měsíci knihy, proběhlo školní kolo soutěže v recitaci. Bylo krásné. Bylo ohleduplné. Bylo nabíjející. Děti si básničky vychutnaly a po přednesení svých textů se chytily za ruce jako hokejisté v Naganu, aby vyslechly, kdo z nich porotu nejvíc zaujal. V mladší kategorii 3. tříd to byla Ema Hašková, Ema Mansfeldová a Terezka Humlová, z nichž první dvě jmenované postoupily do okresního kola. Terezku do okresního kola vyslala ZUŠ. V okresním kole soupeřilo v jejich kategorii 28 recitátorů! Na místa na stupních vítězů děvčata sice nedosáhla, ale můžou je hřát čestná uznání a nádherně přednesené texty. Soutěžit v kategorii 4. a 5. tříd odjel do Rakovníka vítěz školního kola Tobiáš Poncet. A mohl se spolu s námi radovat z prvního místa a postupu do krajského kola. Tobiáš je zkušený recitátor a z jeho úspěchu měli radost i v ZUŠ. Ať to Tobiášovi v Kolíně sedne tak, jak má!

VÝSLEDKY:

Mladší kategorie: