Výsledky zkoušek do matematické a sportovní třídy

V přiložených dokumentech zveřejňujeme výsledky přijímacího řízení do matematické a sportovní třídy 6. ročníku školního roku 2022/23.

Matematická třída

výsledky:

Vyplnění souhlas předávejte paní učitelce třídní nejpozději do 18. května 2022. V případě žáků z ostatních škol jej zasílejte na e-mailovou adresu: tereza.kovalska@zsnovestraseci.cz.  Žádáme Vás o dodržení termínu, protože v případě nesouhlasu uvolňujete místo dalšímu uchazeči pod čarou.

Sportovní třída

výsledky

Vyplněný souhlas předávejte paní učitelce třídní nejpozději do 18. května 2022. V případě žáků z ostatních škol jej zasílejte na e-mailovou adresu: tereza.kovalska@zsnovestraseci.cz. Žádáme Vás o dodržení termínu, protože v případě nesouhlasu uvolňujete místo dalšímu uchazeči pod čarou.