Třídní schůzky

Vážení rodiče,

vzhledem k epidemické situaci budou lednové třídní schůzky realizovány jako online setkání v prostředí MS Teams. Pro přihlášení využijte žákovské uživatelské údaje, případně kontaktujte příslušného třídního/třídní, kteří vám přihlašovací údaje předají.

První stupeň

Schůzka s třídní učitelkou proběhne v níže uvedených termínech, které najdete v kalendáři MS Teams.

6. ledna

  • 1.ročník – od 17:00
  • 2. ročník – od 17:30

7. ledna

  • 3. ročník – od 17:00
  • 4. ročník – od 17:30
  • 5. ročník – od 18:00

Druhý stupeň

Cílem informativních schůzek je umožnit online setkání vyučujících jednotlivých předmětů s rodiči žáků, proto jsou tyto schůzky plánovány tak, že učitelé druhého stupně a jazyků na prvním stupni budou ve vymezeném čase k dispozici v MS Teams a rodiče je budou moci kontaktovat prostřednictvím videohovoru.

  • 11. ledna – od 16:00 do 18:00
  • 12. ledna – od 16:00 do 18:00

Případně využijte odkaz na videonávod, který najdete ZDE.