Návrat žáků do školy – 30. listopadu

Vážení rodiče, milí žáci,

v pondělí 30. listopadu se vracejí žáci do školy dle následujících pravidel stanovených MŠMT:

Výuka:

3. až 5. ročník – prezenční výuka

6. až 8. ročník – rotační prezenční výuka (střídání celých tříd po týdnu)

• od 30. 11. do 4. 12.

6.A, 6.B a 7. ročník – prezenčně

6.C, 6.D a 8. ročník – distančně

• od 7. 12. do 11. 12.

6.A, 6.B a 7. ročník – distančně

6.C, 6.D a 8. ročník – prezenčně

v dalších týdnech se cyklus opakuje

9. ročník – prezenční výuka

Další informace:

Prezenční forma výuky bude ve všech ročníkách probíhat dle obvyklého rozvrhu hodin. Stávající režim distanční výuky se výrazněji měnit nebude.
Abychom splnili přísná protiepidemická opatření nařízená ministerstvem školství týkající se homogenity tříd, musíme přikročit k úpravě složení skupin žáků na výuku cizích jazyků. O těchto změnách a dalších provozních opatřeních vás budeme informovat koncem týdne.

Žákům vzdělávajícím se distančně je i od 30. listopadu umožněno stravování ve školní jídelně formou odběru jídla do jídlonosičů. Opakovaně připomínáme, že pokud žáci nemají zájem o stravování ve školní jídelně, musí si oběd pravidelně odhlašovat, jinak jídlo propadá. Naopak v případě zájmu o školní stravování si musí žáci obědy přihlásit. Uvedené je zcela v kompetenci rodičů, škola do přihlašování a odhlašování stravování žádným způsobem nezasahuje.

Jsem s pozdravem