Výuka na druhém stupni od 12. do 23. října

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě protiepidemických opatřeních vyhlášených ministerstvem zdravotnictví bude výuka na druhém stupni v období od 12. 10. do 23. 10. organizována takto:

Přítomnost žáků ve škole:

• 12. až 16. 10.
    • chodí do školy – 8. a 9. ročník (prezenční výuka dle řádného rozvrhu v kmenových učebnách)
    • zůstává doma – 6. a 7. ročník (distanční výuka)
  • 19. až 23. 10.
    • chodí do školy – 6. a 7. ročník (prezenční výuka dle řádného rozvrhu v kmenových učebnách)
    • zůstává doma – 8. a 9. ročník (distanční výuka)

Distanční výuka:

Distanční výuka bude zajištována výhradně prostřednictvím MS Teams. Žáci všech dotčených tříd obdrželi přístupové údaje a byli proškoleni v práci s touto aplikací.

Matematika, český a anglický jazyk

• synchronně (on-line přenos) – jedna hodina týdně. Rozpis hodin uvidí žáci v kalendáři MS Teams.
  • asynchronně – pracovní listy, prezentace či jiné materiály v rozsahu týdenní hodinové dotace daného předmětu.

Naukové předměty (Z, D, F, CH, PŘ) a druhý cizí jazyk

Výchovy

• Distančním způsobem vyučovány nebudou.

Školní jídelna

Žáci, kteří se budou vzdělávat distančně, se mohou stravovat ve školní jídelně v době od 11:35 do 14:00. Pokud nebudou mít zájem o služby školní jídelny, musí si obědy odhlásit. V opačném případě obědy propadají. Upozorňujeme, že není možné z hygienických důvodů vydávat oběd do jídlonosičů.

Dny 26. a 27. října 2020 jsou MŠMT vyhlášeny jako dny volna pro žáky 1. i 2. stupně, následuje státní svátek 28. října a dva dny podzimních prázdnin.

S pozdravem a přáním pevného zdraví