Obědy pro žáky v karanténě

Vážení rodiče,

dovolujeme si upozornit, že žákům, kteří jsou v karanténě, nezajišťujeme od 2. dne trvání karantény stravování ve školní jídelně. Není možné tedy vydávat obědy do přinesených jídlonosičů. V této souvislosti vás prosíme o respektování těchto pokynů:

a) Absence jednotlivce kvůli karanténě (spolužáci chodí do školy)

Rodiče jsou zodpovědní za odhlášení stravování po dobu trvání karantény dítěte.  Pouze první den karantény je možné si dříve objednaný oběd vyzvednout do jídlonosičů v době od 11:10 do 11:40. Platí tedy stejná pravidla jako např. při běžném onemocnění žáka.

b) Absence celé třídy kvůli karanténě

Stravování žáků těchto tříd bude automaticky odhlášeno školou od 2. dne trvání karantény.  První den karantény je možné si dříve objednaný oběd vyzvednout do jídlonosičů v době od 11:10 do 11:40. Při návratu žáků do školy jsou rodiče zodpovědní za přihlášení obědů svého dítě.

Děkujeme za pochopení a spolupráci