Distanční vzdělávání

Vážení rodiče,

výuku v současné situaci, kdy jsou v karanténě jednotlivci nebo celé třídy, zajišťujeme dle níže uvedných zásad:

a) Absence jednotlivce kvůli karanténě či z jiného důvodu (spolužáci chodí do školy)

Škola nemá dle pokynů MŠMT povinnost tomuto žákovi poskytovat distanční vzdělávání. Žák si z vlastní iniciativy zjišťuje, co je třeba doplnit, a vyučující mu případně posílají informace z výuky navyklým způsobem s přihlédnutím k povaze a délce absence žáka.

b) Absence celé třídy z důvodu karantény

Škola poskytuje distanční vzdělávaní prostřednictvím MS Teams. V týdnu od 14. 9. průběžně proškolujeme žáky v práci s touto aplikací. Žáci ve škole obdrží přihlašovací údaje. Instukce pro práci v MS Teams budou dostupné v podobě video – návodu na https://zsnovestraseci.cz/ms-teams/.

Pokud bychom byli nuceni zavřít celou školu, dále bychom distačně vzdělávali v MS Teams. O organizaci výuky v této situaci bychom vás samozřejmě informovali.

S přáním pevného zdraví