Republikové finále OVOV

Na základě výsledků dosahovaných v minulém školním roce se zástupci naší školy probojovali do republikového finále sportovní soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Soutěžní klání v deseti disciplínách proběhlo 3. a 4. září v Brně. Naši školu reprezentovali v soutěži jednotlivců Ema Hejnová, Ema Elsnicová a Petr Vacek. Za družstvo nastoupili do boje Viktorie Štiková, Iveta Veličková, Luisa Bendová, Hana Kozlíková, Jiří Mikeš, Jaroslav Fišer, Jakub Kelíšek a Vojtěch Kovalský. Všichni vydali ze sebe maximum a mezi sportovci z celé republiky dosáhli pěkných výsledků. V konkurenci 25 stejně starých dívek obsadila Ema Hejnová skvělou 6. pozici a Ema Elsnicová dosáhla na výtečné 7. místo. Petru Vackovi po skvělém výkonu patří 12. místo, nechal za sebou 20 chlapců z jiných škol. Do soutěže družstev se nominovalo 39 základních škol. Náš tým v této konkurenci obstál velmi dobře a obsadil 18. místo. Děti si odvezly nejen silný sportovní zážitek, ale budou jistě vzpomínat i na setkání s mnoha bývalými olympioniky, kteří jsou v duchu olympijské tradice čestnými hosty republikového finále.

Děkujeme našim sportovcům i jejich rodičům.

Atmosféru soutěže vám přiblíží fotogalerie.