Talentové zkoušky do sportovní třídy šestého ročníku

Časový harmonogram talentových testů:

• termín: 10. června 2020 od 8:00 do cca 12:00 hod.
  • sraz uchazečů:
    • chlapci: v 8:00 na hřišti Na Kocourku
    • dívky: v 8:00 před budovou B u vchodu do centrálních šaten (B1)

Povinnost podepsat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění:

Zákonný zástupce žáka předloží škole prohlášení, jehož součástí je:

• písemné seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví,
  • písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.).

Prohlášení je k dispozici:

• zde ke stažení: čestné_prohlášení
  • vytištěné k vyzvednutí ve vestibulu vchodu budovy A (proti poště) v pracovní dny od 7:00 do 17:00 hod.

Povinnost předložit prohlášení se týká pouze těch žáků, kteří tak zatím neučinili, tzn. neúčastní se dobrovolných vzdělávacích aktivit 1. stupně na naší škole.

Žák s sebou přinese podepsané prohlášení a při příchodu ho předá zaměstnanci školy. Bez řádně vyplněného a podepsaného prohlášení nebude žákovi osobní účast na talentových zkouškách umožněna.

Přítomnost rodičů:

Z důvodu zvýšených hygienických nároků při ochraně proti covid 19 nemohou rodiče doprovázet své děti do vnitřích prostor školy, jejich přítomnost je možná pouze na venkovním sportovišti.

S sebou:

• cvičební úbor
  • sportovní venkovní i sálovou obuv
  • roušku a sáček na její odložení

Náplň talentové zkoušky:

• blok A  – 60 m, 600 m, hod kriketovým míčkem
  • blok B  – driblink, šplh, skok z místa, sed-leh, rychlostně obratnostní test, přeskoky přes švihadlo/min