Uzavření mateřšké školy

Na základě rozhodnutí zřizovatele ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí ze dne 16.3. 2020 se od úterý 17. 3. 2020 uzavírá mateřská škola, a to do odvolání. Důvodem je prevence šíření nákazy koronavirem. Opatření se týká všech čtyř pracovišť mateřské školy.

Tiskopis žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let je ke stažení na webových stránkách jednotlivých mateřských škol. Vyplněnou žádost zašlete na email:  tereza.kovalska@zsnovestraseci.cz.

Prosíme, abyste jméno a rodné číslo dítěte vyplnili v tiskopise i v části A, kterou potvrzuje škola. Po potvrzení Vám žádost bude zaslána elektronickou formou zpět. V případě potřeby volejte na tel. číslo 311 240 444.

Prosíme, sledujte webové stránky mateřské i základní školy, kde Vás budeme informovat o případných změnách. 

Děkujeme za pochopení.