Domácí úkoly ve Škole Online

Vážení rodiče a žáci,

abychom Vám byli v současné situaci maximálně nápomocni, od úterý 17. března sjednocujeme systém zadávání domácí úkolů a podkladů pro samostudium takto:

  1. Domácí úkoly budou zadávány ve ŠkoleOnline přes nástroj Domácí úkoly, který mimojiné umožňuje vkládat i přílohy k domácí práci. Žáci mohou, pokud to vyplývá z  povahy úkolu a umožňují to jejich technické podmínky, vyučujícímu poslat svoji práci k posouzení či konzutaci.
  2. Pro ostatní komunikaci s učiteli využívejte, prosím,  Zprávy ve ŠkoleOnline.

Dále si vás dovolujeme požádat, abyste pro přístup do ŠkolyOnLine používali přihlášení přes webové stránky. Přístup přes aplikaci bohužel neumožňuje plné využití nástrojů Domácích úkolů. Rovněž je nutné rozlišovat žákovské a rodičovské přístupy do ŠkolyOnline.

V případě jakýchkoli komplikací kontaktujte T. Kovalskou na tel: 311 240 444, mail: tereza.kovalska@zsnovestraseci.cz nebo zasílejte Zprávy ve Škole Online.

Děkujeme za pochopení.