Milí žáci, vážení kolegové a rodiče,

prázdninové dny jsou za námi, věřím, že jste si jich zaslouženě užili a že vám přinesly spousty nových zážitků a poznání. Já momentálně sbírám nové poznatky z nemocničního lůžka, a tak alespoň na dálku bych vám poslal několik málo slov.

S 3. zářím se otevírají dveře do nového školního roku a s ním nové zážitky a nová poznání.  Přeji, aby se nám v něm dařilo. Žákům, aby ke studiu přistupovali svědomitě, pracovitě a zodpovědně.  Učitelům, aby jejich žáci byli svědomití, pracovití a zodpovědní. A rodičům přeji trpělivost a pochopení, až se budou jejich děti učit svědomitosti, pracovitosti a zodpovědnosti.

Rád bych také poděkoval všem zaměstnancům školy, kteří na konci prázdnin pracovali nad rámec svých povinností tak, aby 3. září 2018 bylo úspěšným startem nejen pro nové prvňáčky, ale pro nás všechny.

Mnoho úspěchů a zdraví ve školním roce 2018/2019 přeje