Prázdninové aktuality

Termíny prázdnin a ředitelského volna nadcházejícího školního roku najdete na stránce Organizace školního roku.

Rozvrhy tříd 2. stupně jsou k dispozici v aplikaci Škole OnLine.

• Po přihlášení do aplikace si nezapomeňte zvolit školní rok 2018/19 (vpravo nahoře) a poté zobrazíte celý týdenní rozvrh kliknutím na KALENDÁŘ.
  • Pokud žák zatím není ve školním roce 2018/19 zařazen do skupin cizích jazyků, volitelných předmětů či skupin tzv. půlených hodin, budou se tyto hodiny v rozvrhu zobrazovat jako prázdná pole. Toto se týká zejména žáků, kteří v minulém školním roce daný předmět neměli nebo přecházejí z 1. na 2. stupeň. Po zařazení žáka do skupiny (nejpozději na konci srpna) se již budou tyto hodiny v rozvrhu řádně zobrazovat.
  • Rodiče žáků šestého ročníku zde najdou zařazení svého dítěte do příslušné třídy.
  • Rozvrhy tříd 1. stupně budou připravené v posledním srpnovém týdnu.