Kovalská Tereza

Kontakt:

• tel. 311 240 444
  • e – mail: tereza.kovalska@zsnovestraseci.cz
  • kabinet zástupců ředitele školy (budova A, oranžové patro)
  • konzultační hodiny: Po domluvě je možné dohodnou libovolný termín, což platí i pro případné setkání s rodiči.

Fyzika 7. ročník

stavba látek, elektrické a magnetické vlastnosti látek, fyzikální veličiny, pohyb tělesa, síla, těžiště tělesa

• učebnice:
    • Učebnice: Hravá fyzika 6 (vydavatelství Taktik), Fyzika 6 (nakladatelství Fraus)
    • Pracovní sešit: Hravá fyzika 6 (vydavatelství Taktik)
  • sešity: 445 1x (velký čtverečkovaný), 524 1x (malý linkovaný) nebo jakýkoli jiný formátu A5
  • kalkulačka: Budeme ji potřebovat jen na některé hodiny (vždy dám vědět). Lze používat i mobil (samozřejmě při dodržení pravidel stanovených školním řádem).
  • desky na pracovní listy
  • získávání podkladů pro hodnocení: testy a písemné práce, ústní zkoušení, laboratorní práce, projekty a aktivita v hodině

Pro některé učivo budeme využívat MFCHT tabulky, které mají děti k dispozici ve škole, není třeba je tedy kupovat. V domácí přípravě lze potřebné informace najít na internetu či si během výuky vyžádat kopii příslušné stránky z tabulek.

Výukové materiály z hodin

Učební materiály (např. pracovní listy a prezentace), které budeme využívat v hodinách, budu občas vkládat jako výukové zdroje k jednotlivým hodinám ve Škole Online. Jejich využití doporučuji chybějícím žákům nebo pro případnou domácí přípravu.

Chemie 8. ročník

vlastnosti látek, dělení směsí, vzduch a voda, částicové složení látek, dvouprvkové sloučeniny, kyseliny a hydroxidy

• učebnice
    • Učebnice: Hravá chemie 8 (vydavatelství Taktik)
    • Pracovní sešit: Hravá chemie 8 (vydavatelství Taktik)
  • sešity: 444 1x (velký linkovaný), 524 1x (malý linkovaný) nebo jakýkoli jiný formátu A5
  • desky na pracovní listy
  • periodická tabulka prvků: Tabulka je součástí pracovního sešitu, který žáci obdrží ve škole. Není nutné ji kupovat.

Výukové materiály z hodin